Březen 2014

Day 9: Your favorite singer.

31. března 2014 v 21:53 | Angee Diamond |  30 Day challenge
Megan Nicole ♥
20 let, 153cm, Texas..
Dvacetiletá Texaská zpěvačka a skladatelka. Poprvé o sobě dala vědět, při jedné talentové soutěži, kde zazpívala "Over the Rainbow" Brzy poté se rozhodla svůj talent rozvíjet, pomocí hodin zpěvu a kytary. Proslavila se především natáčení coverů, přes server YOUTUBE.COM Nyní zkouší svůj talent posunout ještě o kus dál, vydává vlastní písničky, ale stále se věnuje i coverům. Nebrání se spolupráci s podobnými umělci, jako je ona sama.
- zdroj: karaoketexty.cz
Tak co si budeme říkat, krásná, božíí hlas, ona je prostě úžasná! Ani vlastně nevím, kdy jsem na ni poprvé narazila, ale tenkrát vydávala ještě takové ty covery, kde zároveň hrála na kytaru a zpívala... prostě byla dokonalá už tenkrát! :3 Když si vzpomenu, jak jsem se kdysi těšila na první originální písničku- b-e-a-utiful :D :3 dokázala jsem ji poslouchat opravdu několik hodin vkuse!! :D A dneska konečně videoklip k písničce never wanna let you go :O a jaký na ni máte názor vy? :)


over the rainbow:


jak dopadla kontrola Darlings ♥

27. března 2014 v 16:57 | Angee Diamond |  moje kecy xD
Takže ano... obnovuju už konečně aktivitu- už mi blog vážně mooc chyběl :) V Darlings mám no.. přinejmenší dost velkej bordel :D tak proto jsem ani moc neobíhala a podobně... ale teď to chci napravit! budu u vás tak moc, že mě budete vyhánět :33 Děkuju že to semnou vydržíte!! :D

ahooj? :O

24. března 2014 v 17:29 | Angee Diamond |  about me <3
Ahooj :)
..nečekám, že jste ten minulý článek nějak pobrali, byl napsanej narychlo a fakt nějaký větší smysl nedával :)
Jsem nemocnáá! :O něco jsem chytla v sobotu na závodech a doktorka mě dneska odmítla pustit do školy :/ :D !!
..

Hele, zkoušeli jste jít někdy do školy nenamalovaní? :D chci zkusit až budu zdravá jen táák- aspoň jednou jít (vím- odvážná :3) tak jsem dost zvědavá na reakce :DD
..
eště mi určitě napište, jestli mám napsat pokračování TOHOTO článku :D :3
Děkujůů :3
-Angee ♥

trust me.. I am still here ♥

1. března 2014 v 16:36 | Angee Diamond |  about me <3
opravdu!! :)
tak jak jste se měli? :) já parádně- vůbec nestíhám :/ .. ale zase jsem po dlouhé době celkem šťastná ♥ :P .. omlouvám se za menší neaktivitu- Darlings se obíhat snažím :) :3..
.."umístila" se mi povídka :3 *šťastná* ale jinak nic nového :) čekejte mě brzo ♥
mám vás ráda!
-Angee :*
march | via Facebook