Leave me alone

14. listopadu 2013 v 20:03 | Angee Diamond
Znáš ten pocit, kdy vedle někoho sedíš a ten člověk Ti i přesto chybí??? chyběj Ti ty časy s ním, chybí ti ta láska co ti ještě nedávno dával... sedí vedle Tebe ale přitom je od Tebe tak strašně daleko... tělem je u Tebe, ale srdcem je na kilometry daleko..

Ten pocit, když se po půl roce přihlásíte na skype a přečtete si 3 staré chaty, přemýšlýte o té chybě co jste udělali, jak jste komu ublížili nebo jak bylo ublíženo vám. Čtete první řádek, druhý, třetí,.. nechápete jak jste to mohli napsat nebo naopak proč jste toho nenapsali víc?!? Proč jste nevyužili šance, když nějaká ještě byla nebo proč jste vše neukončili, když jste ještě mohli- v době, ve které by to ještě nemělo trvalé následky. Proč jste vše brali na lehkou váhu, nic neřešili, dělali si ze všeho srandu a hlavně si hráli s city druhých! Asi to bylo fajn, ale proč teď za to musím platit, proč na to musím myslet, proč mě to pořád pronásleduje, proč cítím ten provininilý pocit, proč nedokážu zapomenout?

Dívala jsem se mu do očí, ale představovala jsem si ty tvoje...
Pohladil mě po vlasech, a já si představovala,že mě hladíš ty...
Políbil mě,a já si představovala, že se líbám s tebou...
Držel mě za ruku, a já si představovala,že mě držíš ty...
V tu chvíli jsi šel kolem....
Chtěla jsem tu ruku vysmeknout a chytit tě...Pak jsem mu ji ale jen pevně stiskla a uvědomila si, že pokud mám být opět šťastná, musím o tebe přestat zbytečně bojovat a konečně zapomenout..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama