poslední zvonění (26.4.2013)

26. dubna 2013 v 17:58 | Angee Diamond |  about me <3
Ahoooj :),
Proč jsem tu nebyla??.. byla jsem nemocná.. nebo teda ehm.. trošišišičku jsem simulovala :*
ÁÁle dneska jsem už šla do školy.. jelikož bylo poslední zvonění, opravdu úúžasnej den :)
1. hodina- němčina: (než jsem se dostala do třídy skasírovalo mě asi 25 lidí a vytáhlo ze mě celkově stovku :D).. a jelikož byl všude strašnej rámus.. taak nám učitelka akorát tak vyprávěla, jak byla před osmi lety v rusku aa měly tam záchody bez přepážek a všude na zdech byli zrcadla :DD (neeee nechtěla bych :))
2. hodina- čeština: učitelka je nemocná, a tak moc nemohla mluvit.. nic sme nepsaly juchůů!!
3. hodina- fyzika: no.. o velké přestávce mělo být na hřišti prodávání odpustek a tak se tam celá naše třída ihned vypravila :DD (máme jich asi 20.. platících pro celou třídu!!!!) :DD každopádně se to protáhlo na celou hodinu.. táákže fyzika nebyla!!!!!
4. hodina- zeměpis: učitel došel k názoru, že nemá cenu zkoušet a jelikož si v půlce hodiny učitelka vzala někam všechny kluky taak sem vlastně celou hodinu prokecala s kámoškou na fb :DD..
5. hodina- tělák: přežila sem!! akorát sme běhaly šedesátku.. můj čas: 10.5 njn vím nic moc :)
6. hodina- angína: učitelka se rozhodla, že pudem ven.. celou hodinu sem strávila koukáním, jak ostatní lidi hrají fotbal :DD (jinak sme akorát četli článek o Robinu Hoodovi a hrály pantomimu)
úúúžasnej den, že jo!! :DD akorát sem teda byla pomalovaná všemožnými barvami na obličej a rtěnkami aa utratila sem asi čtyřistovky, ale co no :D
paaap Ang :)**
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama