Duben 2013

poslední zvonění (26.4.2013)

26. dubna 2013 v 17:58 | Angee Diamond |  about me <3
Ahoooj :),
Proč jsem tu nebyla??.. byla jsem nemocná.. nebo teda ehm.. trošišišičku jsem simulovala :*
ÁÁle dneska jsem už šla do školy.. jelikož bylo poslední zvonění, opravdu úúžasnej den :)
1. hodina- němčina: (než jsem se dostala do třídy skasírovalo mě asi 25 lidí a vytáhlo ze mě celkově stovku :D).. a jelikož byl všude strašnej rámus.. taak nám učitelka akorát tak vyprávěla, jak byla před osmi lety v rusku aa měly tam záchody bez přepážek a všude na zdech byli zrcadla :DD (neeee nechtěla bych :))
2. hodina- čeština: učitelka je nemocná, a tak moc nemohla mluvit.. nic sme nepsaly juchůů!!
3. hodina- fyzika: no.. o velké přestávce mělo být na hřišti prodávání odpustek a tak se tam celá naše třída ihned vypravila :DD (máme jich asi 20.. platících pro celou třídu!!!!) :DD každopádně se to protáhlo na celou hodinu.. táákže fyzika nebyla!!!!!
4. hodina- zeměpis: učitel došel k názoru, že nemá cenu zkoušet a jelikož si v půlce hodiny učitelka vzala někam všechny kluky taak sem vlastně celou hodinu prokecala s kámoškou na fb :DD..
5. hodina- tělák: přežila sem!! akorát sme běhaly šedesátku.. můj čas: 10.5 njn vím nic moc :)
6. hodina- angína: učitelka se rozhodla, že pudem ven.. celou hodinu sem strávila koukáním, jak ostatní lidi hrají fotbal :DD (jinak sme akorát četli článek o Robinu Hoodovi a hrály pantomimu)
úúúžasnej den, že jo!! :DD akorát sem teda byla pomalovaná všemožnými barvami na obličej a rtěnkami aa utratila sem asi čtyřistovky, ale co no :D
paaap Ang :)**

100 otázek about me!

23. dubna 2013 v 21:47 | Angee Diamond |  about me <3
mě to prostě vyplňovat baví: :))
1: Jaký mám mobil?→ Samsung
2: Mám sourzence→ jj :D
3: Jsem oblíbená?→ celkem jo
4: Líbí se mi někdo?→ ještě včera jo.. :////

vyznávám Den Ticha (23.4.2013)

23. dubna 2013 v 18:27 | Angee Diamond |  about me <3
Ahooooooj :))** po dlouuhé době jsem o5 tady!!
Celkově bych chtěla obnovit blog (ano.. vím, že to říkám pořád).. zaměřit ho více na MĚ (viz. fotky..) a také na mou ehm.. LITERÁRNÍ TVORBU (pokud se to dá takhle nazývat)..
Dneska ve škole úplně skvělej den. Kromě toho, že jsme psali pouze z chemie (s celkově popasnou rukou to budu mít na 1 :)) taak kamarádka, která je totálně ulítlá na Doctoru Who (doufám, že to znáte) tak slavila Den Ticha.. Přišla s totálně počmáranýma rukama černou fixkou.. :DD aa aby toho nebylo málo.. samozřejmě sme se počmáraly i všichni ostatní :D (zítra má nějakej skautskej den.. nošení uniforem.. sem zvědavá!! :DD) jinak doufám, že to umyju, protože jsem jaksi zrovna zjistila, že mi došel odlakovač :/..
Rodičák!! aano.. dneska byl :// já se vždycky utěšuju tím, že jsem na gymplu, a tak ty horší známky mít můžu :D boužel mi vychází asi 3 trojky ale zařekla sem se že budu mít vyznamenání!!!! A BUDU!! :D
Po škole jsme pak chvilku hráli fotbal.. ehm.. myslím, že to co jsem dělala já by se tak nazývat nedalo :DD aa pak ještě se dvěma klukama a dvěma kámoškama byli na rozhledně (vím.. zní to divně, ale byla tam strašnááá!! sranda! :D) Pro dnešek vše.. miluju všechny co to přečtou :D (pochybuju, že se někdo najde..)
paaaaap Angee--