6.6.2012

6. června 2012 v 19:02 | Angee Diamond |  about me <3
Dnešní den hmm.. nwm už to mám UŠEL!!! xDDD
Dnešek byl celkem v poho, boužel nám ráno neodpadla fyzika :(( (máme blbou učitelku), zapomněla jsem mluvní do slohu (kdyby jste nevěděli co to je, tak přinesete nějakou věc a o ní 3min. kecáte) a dostala jsem 2- z ájiny (to se mi norm. nestává..), ale říkala, že mi to možná i s touto známkou vyjde na 1 :)))))!! :D

Odpoledne jsem byla na rovnátkách a nechala jsem si tam dát nový žůžový gumičky xD tešila jsem se, že už mi to budou konečně někdy sundávat, ale ona mi s potěšením řekla, že se mám u zubařky objednat na dostavění dvojek a že to bude chtít i spodní řadu!! :(( (zuby mám v poho, ale mám ňákou genetickou vadu, že mi nenarostly horní dvojky) mimochodem jsem zjistila, že s těma růžovýma gumičkama vypadám jak debil a měla jsem si dát bílý..

Normálně já se horším.. dneska jsem si napsala úkol do matiky i do češtiny DOMA!! (norm. to opisuju před hodinou od kámošky) jinak se ještě musím učit zempl protože to mám nerozhodně 1-2, dělat vylisované kytky bo jak se tomu říká (herbář!!) do bižuli, učit se ájinu no.. a tky matiku (budem mít čtvrletku) a zítra píšem ňákou důležitou desetiminutovku z češtiny na jakési vedlejší věty a pak v po velký test :((

jestli ste někdy slyšeli o candy wrapper bag, tak mi určo napište, jak děláte dno :) zkoušela jsem to podle návodu p. Brýdové, but vypadá to tak ňák všelijak :( jinak pokud jste o tom neslyšeli tak mi určo napište, co si o tom myslíte :) mě to baví!!..

mám dělat nějakou videoodpověď?? nebo jen odpovídat na norm. otázky?? určo napište!! :)
my Angee xDDDD 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristýnka Kristýnka | Web | 7. června 2012 v 13:30 | Reagovat

to ve slohu jsme také měli na základce :) Já jsem si přinesla živého křečka a povídala jsem o něm :D a jeden spolužák měl potkana :)

2 Angee Diamond Angee Diamond | 7. června 2012 v 15:37 | Reagovat

[1]: xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama