Červen 2012

avatary do souteze 0.1

29. června 2012 v 20:21 | Angee Diamond |  avatary
Nebyla sem tu vízo apod.. ted jedu na tabor, takze sry pak vse napisu :)
opravdu narychlo udelane max. 5min

blend do VGS 0.1

7. června 2012 v 16:46 | Angee Diamond |  blendy
Blend být se Selenou musel :) jinak je můj první xD tak napište, co si o něm myslíte :)

my SBé č.1

6. června 2012 v 19:22 | Angee Diamond
Jak jsem říkala, o každém Sbéčku zveřejním článek :) (omlouvám se, jestli to bude nic moc.. :))
přezdívka: Duckiina^^

Duckii je moje first Sbé :)

co o sobě píše na blogu:
Jsem čtrnáctiletá holka která se vyžívá v blogu a umění. Začínám ingorovat poznámky ostatních lidí a říkám to co si myslím. Chci jít na polygrafickou střední školu a mým snem je dostat se nažurnalistickou vejšku. Často opouštím realitu tohoto světa, a spíše sním a zajímám se o vesmír a astrologii. Jestli máš semnou, nebo s mým blogem problém, máš smůlu. Já ho totiž řešit nebudu.

Její blog je o grafice (kterou vážně umí :)) a hlavně o ní samotné. Najdete tam recenze, její e-shop, fotky a v neposlední řadě také píše pro Krásná.cz TY články co se dají číst :) např:

co o ní říkám já:
obdivuji její grafiku, která je vetšinou vesmírná xD a její články, které mají narozdíl od těch mích hlavu a patu a je na ní vidět, že bloguje, protože ji to baví! Také má můj obdiv za to, že si na blog jen tak dá svou fotku.. nwm já bych to asi nudělala, ale je pravda, že net je velký xD Každopádně:

Určitě její blog navštivte!!
6.6.2012

6. června 2012 v 19:02 | Angee Diamond |  about me <3
Dnešní den hmm.. nwm už to mám UŠEL!!! xDDD
Dnešek byl celkem v poho, boužel nám ráno neodpadla fyzika :(( (máme blbou učitelku), zapomněla jsem mluvní do slohu (kdyby jste nevěděli co to je, tak přinesete nějakou věc a o ní 3min. kecáte) a dostala jsem 2- z ájiny (to se mi norm. nestává..), ale říkala, že mi to možná i s touto známkou vyjde na 1 :)))))!! :D

Odpoledne jsem byla na rovnátkách a nechala jsem si tam dát nový žůžový gumičky xD tešila jsem se, že už mi to budou konečně někdy sundávat, ale ona mi s potěšením řekla, že se mám u zubařky objednat na dostavění dvojek a že to bude chtít i spodní řadu!! :(( (zuby mám v poho, ale mám ňákou genetickou vadu, že mi nenarostly horní dvojky) mimochodem jsem zjistila, že s těma růžovýma gumičkama vypadám jak debil a měla jsem si dát bílý..

Normálně já se horším.. dneska jsem si napsala úkol do matiky i do češtiny DOMA!! (norm. to opisuju před hodinou od kámošky) jinak se ještě musím učit zempl protože to mám nerozhodně 1-2, dělat vylisované kytky bo jak se tomu říká (herbář!!) do bižuli, učit se ájinu no.. a tky matiku (budem mít čtvrletku) a zítra píšem ňákou důležitou desetiminutovku z češtiny na jakési vedlejší věty a pak v po velký test :((

jestli ste někdy slyšeli o candy wrapper bag, tak mi určo napište, jak děláte dno :) zkoušela jsem to podle návodu p. Brýdové, but vypadá to tak ňák všelijak :( jinak pokud jste o tom neslyšeli tak mi určo napište, co si o tom myslíte :) mě to baví!!..

mám dělat nějakou videoodpověď?? nebo jen odpovídat na norm. otázky?? určo napište!! :)
my Angee xDDDD
Megan Nicole- new song Payphone

4. června 2012 v 22:59 | Angee Diamond
Megan je opravdu prostě nejlepší zpěvačka xD
sice se ta písnička objevila na youtube už včera, ale já si jí všimla až teď :)

4.6.2012

4. června 2012 v 21:05 | Angee Diamond |  about me <3
Kámoška má narozeniny!! xD
Ahoooj :) dnešek celkem ušel no.. :)Jak už vidíte z nadpisu, tak kámoška (se kterou sedím v lavici) má narozky. Nějak extra moc jsme to neslavili no.. (možná bude mít ňákou ehm.. oslavu, já nwm) každopádně jsem snědla asi 10 bonparů a když jsem se pak dívala na složení, tak tam bylo něco o špenátu, kopřivě a ibišku :((( fůůůj!! =D

Ve škole je to čím dál horší a horší.. zhoršila jsem si známku z občanky na 2, protože jsem blbě napsala test na ňáké slohy nebo co.. no.. =D ale přemluvila jsem ji a za týden si to můžu opravit (juj :D) každopádně abych se to začala šprtat.. mimochodem kam by ste zařadili sgrafita?? (já do moderny xDD)

Co by ste říkali na to, kdybych začala psát nějaké povídky (v mém případě spíš tunu začátků různých románů =D)??? Mě by to celkem bavilo, publikovala bych to, podle toho, jak by se mi chtělo psát :) (taky to dokáže zvýšit návštěvnost :D, ale kvůli tomu to psát samo nebudu x-p) Jinak kdyby někdo tento článek celý přečetl, tak ať mi určo napíše o čem mám psát (pokračování seriáli/filmu, fiktivní deník, něco ze života.., upíří vlkodlaci..,atd..) oki?? juj ok :) =D

Jinak pro dnešek cca všechno. Možná zkusím napsat nějaký článek na Krásná, ale moc se mi do toho nechce no.. Jo a nezapomeňte se přihlásit eště někdo do VGS!!!
your Angee :-p

úklid :)

3. června 2012 v 19:02 | Angee Diamond |  about me <3
No lidi.. konečně jsem douklízela pokoj =D
já tam jako žádnej bordel neměla no.. ale musela jsem vytřít prach, převléct postel apod.. no a s mým tempem, puštěným počítačem a vstáváním v 3 hodiny odpoledne to prostě jde jaksi pomalu xD
jinak jsem se svou hnusnou jmenovkou postoupila u svého Sbé ve VGS do 2. kola xD

CHCI SE ZEPTAT:
co tu chcete?

- povídky..
- soutěže..
- videa
- víc módy apod..
- grafiku

určo napište!!
Angee :)

píšu :D

3. června 2012 v 0:51 | Angee Diamond |  about me <3
OK... uznávám, že jsem tu poslední dobou nějak no.. nebyla :) ono toho bylo dost, hlavně mám plnou hlavu školy =D so se právě teď OMLOUVÁM :)
Co bude nového:
- jak už asi víte tenhle blog by měl být zaměřený hlavně na mě xD
- začnu psát články
- možná budu dávat své fotky nebo ňáká videa :)
- začne VGS =D (klidně se etě přihlašte :))
no a pár slovy shrnuto přestanu na tento blog ehm.. kašlat!! :D
no každopádně dobrou :) a sry za ty :))))))))...
Angee

hlásněte oplatim

1. června 2012 v 23:34 | Angee Diamond
pls hlásnete někdo tady: http://duckiina.blog.cz/1205/1-hlasovani pro Angee klidne oplatim :)